T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim Yazısı

Güncelleme Tarihi: 14/09/2018

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz  hasta - hekim iletişimi gerçekleştirmek adına,  20.07.2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz.

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay erişim sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek ‘’önce insan ‘’ temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla faaliyet gösteriyoruz.

Emekleriyle hizmetlerimize değer katan tüm personelime, bizi tercih eden ve bu konuda gönüllü tanıtımımızı yapan hastalarımıza şahsım adına; sizlere sunduğumuz hizmetlerimize daha iyi fiziki şartlarda ulaşabilmeniz için, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarda emeği geçen tüm birimlere de İnegöl halkı ve personelim adına teşekkürü borç bilir ve paylaşırım.

Yüzünüzde sağlıklı gülüşlerin eksik olmaması dileklerimle…..

Tahsin Hasan HASANOĞLU 
Başhekim