T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Nasıl Randevu Alınır?

Güncelleme Tarihi: 06/09/2018

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) hakkında en sık sorulan sorulardan birisi de nasıl randevu alınacağıdır.

Herhangi bir hastaneden randevu alabilmeniz için aşağıdaki yollardan birini kullanarak randevu almanız mümkündür.

Telefon İle Randevu Alma (182)

Telefon ile herhangi bir telefondan 182 yi tuşlayarak MHRS çağrı merkezini arayabilir, randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Randevu alınacak kişinin kimlik numarası ve randevu almak istediğiniz hastane ve istediğiniz doktoru operatöre iletmeniz bunun için yeterli olacaktır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma (www.mhrs.gov.tr)

MHRS web sitesine tarayıcınızın adres çubuğuna www.mhrs.gov.tr yazarak veya sitemiz içerisinde bulunan linkleri kullanarak ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden randevu alabilmeniz için öncelikle üyelik işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Kimlik bilgilerinizi kullanarak kayıt olduktan sonra belirleyeceğiniz parolayla istediğiniz zaman, istediğiniz hastane ve hekime kendiniz randevu almanız mümkündür.

Mobil Uygulama İle Randevu Alma (Google Play ve APP Store)

Kullandığınız mobil işletim sistemine göre Google Play veya APP Store'a ulaşarak uygulamalar arasında MHRS Uygulaması diye aratmanız yeterli olacaktır. Web sitesinde olduğu gibi mobil uygulamada da üyelik işlemi gerekmektedir. Üye değilseniz mobil uygulama üzerinden de üyelik gerçekleştirebilir veya daha önce üye iseniz mevcut üyeliğiniz ile giriş yaparak randevu alabilirsiniz.MHRS Randevu sayfasına ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

mhrs-mobil.png